Video Highlights


Year Opponent Source
1975 Duluth East (State Quarterfinal) WTCN
1983 Kennedy (State Quarterfinal) WCCO
1983 Henry Sibley (State Semifinal) WCCO
1983 Burnsville (State Championship) WCCO
1984 Johnson (State Quarterfinal) WCCO
1985 Hibbing (State Quarterfinal) WCCO
1985 Anoka (State Semifinal) WCCO
1985 Burnsville (State Championship) WCCO
1986 Richfield (State Quarterfinal) WCCO
1986 Hibbing (State Semifinal) WCCO
1987 Roseville (Consolation Semifinal) WCCO
1987 South St. Paul (Consolation Final) WCCO
1988 John Marshall (State Quarterfinal) WCCO
1988 Jefferson (State Semifinal) WCCO
1988 Edina (State Championship) WCCO
1991 Park (Section Semifinal) WCCO
1991 Johnson (State Quarterfinal) WCCO
1991 Grand Rapids (State Semifinal) WCCO
1991 Duluth East (State Championship) WCCO
1992 Johnson (Section Semifinal) KABL
1992 Roseville (Section Final) KABL
1992 Cloquet (State Quarterfinal) KMSP
1993 Park Center (State Quarterfinal) KMSP
1993 Moorhead (State Semifinal) KMSP
1997 White Bear Lake (Section Semifinal) KABL
1997 Jefferson (State Quarterfinal) KMSP
1997 Edina (State Semifinal) KMSP
1998 White Bear Lake KABL
1999 Roseville Media One
1999 White Bear Lake Media One
1999 Anoka Media One
1999 Irondale (Section Semifinal) Media One
1999 Roseville (Section Final) Media One
1999 Elk River (State Quarterfinal) KMSP
2000 Roseville Media One
2000 White Bear Lake Media One
2000 White Bear Lake (Section Final) Media One
2000 Edina (State Quarterfinal) KMSP
2002 Lakeville (State Quarterfinal) KMSP
2002 Jefferson (State Semifinal) KMSP
2002 Holy Angels (State Championship) KMSP
2006 White Bear Lake FSN
2006 White Bear Lake (Section Final) TV19
2006 Minnetonka (State Quarterfinal) KSTC
2007 White Bear Lake FSN
2007 White Bear Lake (Schwan Cup) FSN
2007 White Bear Lake (Section Final) TV19
2008 St. Thomas Academy FSN
2008 Moorhead FSN
2008 White Bear Lake (Section Final) TV19
2008 Lakeville South (State Quarterfinal) KSTC
2008 Roseau (State Semifinal) KSTC
2008 Edina (State Championship) KSTC
2009 Stillwater (Section Final) TV19
2009 Eden Prairie (State Quarterfinal) KSTC
2010 Benilde-St. Margaret's FSN
2010 White Bear Lake FSN
2010 Duluth East (State Quarterfinal) KSTC
2010 Minnetonka (State Semifinal) KSTC
2011 Moorhead FSN
2012 White Bear Lake TV19
2012 Maple Grove (State Quarterfinal) KSTC/WCCO
2012 Moorhead (State Semifinal) KSTC
2012 Benilde-St. Margaret's (State Championship) KSTC
2013 Eastview (State Quarterfinal) KSTC
2013 Wayzata (State Semifinal) KSTC
2013 Edina (State Championship) KSTC
2015 Stillwater (Section Final) KSTC

Copyright 1999-2017 hmpioneers.net

.